Výhody Servoelektrického lisu

May 5, 2018


Naše elektrické lisy AD-ES Vám prinášajú úsporu elektrickej energie, vysoké rýchlosti a efektivitu, čim Vám pomôžu maximalizovať Vaše zisky. Oproti klasickým hydraulickým ohraňovacím lisom očakávajte 40% nižšiu spotrebu elektrickej energie a zároveň 17% vyššiu produktivitu. V ponuke sú dva modely lisu: s pracovnou dĺžkou 1250 a 2050 mm, vždy s lisovacou silou 40 ton (2 x 20).

Rám lisu a baran sú zvarence zbavené vnútorného pnutia, finalizované vhodnými technológiami spracovania. Vysokú presnosť a rýchlosť ohraňovania zabezpečujú systém remeňových prevodov, presné polohovacie guľôčkové skrutky s maticami a kvalitné ložiskové valce odolávajúce vysokému zaťaženiu. Elektrický systém motorov poskytuje presné použitie pri všetkých hodnotách tlaku až po maximálny prevádzkový tlak, a súčasne presné polohovanie, synchronizáciu a opakovateľnosť. Proti preťaženiu je systém permanentne chránený cez tlakový limit.

2D grafický CNC riadiaci systém DURMA DT 15

2D grafický CNC riadiaci systém DURMA DT 15

2D Riadiaci systém DT 15 (Durma Touch – 15 palcový) umožňuje na CNC ohraňovacích lisoch DURMA AD-S jednoducho a intuitívne vytvárať programy pre ohraňovanie aj zložitých výrobkov v 2D prostredí. Veľká grafická knižnica horných a spodných nástrojov,...