ROLLERI SLOVENSKO


Sme ROLLERI SLOVENSKO, partnerom výrobnej spoločnosti ROLLERI a autorizovaný predaj produktov ROLLERI v Slovenskej republike. Ponúkame široký sortiment kvalitných štandardných nástrojov a príslušenstva pre ohraňovacie lisy rôznych značiek. Zabezpečujeme poradenstvo pri výbere nástrojov, ich dodávku a naprogramovanie do riadiaceho systému lisu. Ponúkame návrh a dodávku aj špeciálnych nástrojov a úpravu štandardných nástrojov podľa konkrétnych požiadaviek zákazníka.

O SPOLOČNOSTI


Spoločnosť Rolleri bola založená v roku 1987  a dnes je významný výrobca nástrojov pre ohraňovacie lisy certifikovaný podľa ISO 9001:2000. Všetky výrobné postupy sú štandardizované a kvalifikovaní pracovníci vykonávajú svoju prácu zodpovedne. Na konci výrobného procesu sú prevádzané kvalitatívne skúšky. Všetci poznáme a používame slovo “PRECÍZNOSŤ”, ale každý z nás ho popisuje rôzne. Pre Rolleri znamená precíznosť toleranciu ± 0,01 mm. Každý jednotlivý nástroj je premeraný a až po preskúšaní tolerancií je pridelené výrobné číslo.

rolleri_budova

Rolleri Slovensko je partner svojho zákazníka. Poradenská služba, ktorú tím pracovníkov ponúka je základ, s ktorým zákazník vždy nájde riešenia svojich problémov. Technické oddelenie v Rolleri je vždy k dispozícii poskytnúť pomoc kedykoľvek je to potrebné.

www.rolleri.sk