Moderné riešenie pre ohraňovanie bez dorazov

Apr 22, 2020


Veľmi radi Vám predstavujeme novinku na trhu, ktorá zaznamenala u nášho talianskeho výrobcu veľký úspech. Ide o „B-SNIPER 01“. Je to moderné laserové zariadenie, jednoducho montovateľné pod intermediátor do úpinky lisu.

Jeho cieľom je „zobraziť“ na materiál viditeľný laserový lúč – a tým simuluje ohybovú čiaru. Toto môže byť veľmi užitočné v prípadoch, kedy tvar ohraňovaného materiálu neumožňuje jednoducho doraziť materiál na zadné palce ohraňovacieho lisu.

Toto zariadenie je univerzálne, takže je vhodné pre akýkoľvek typ ohraňovacieho lisu. Nakoľko manipulácia s ním je skutočne jednoduchá, môže byť veľmi ľahko a rýchlo namontovaný a prekladaný. Jeho ďalšou výhodou je, že pri ohraňovaní zložitých a členitých tvarov  na jednoduchom ohraňovacom lise ušetrí viacej než 60% času.

B-SNIPER 01:

  • Charakterizuje ho precíznosť, rýchlosť, spoľahlivosť, bezpečnosť, praktickosť a univerzálnosť
  • Ideálne pri realizácii dlhších profilov (na väčších dĺžkach ohraňovacích lisov) doporučujeme používanie 2 kusov B-SNIPER zariadení. Upnutie sa doporučuje na obidvoch krajoch lisu. Nie je to však nevyhnutnou podmienkou, postačujúci aj aj 1 kus
  • Napájanie z batérie


Pre bližšie informácie napíšte priamo na obchod@rolleri.sk.

2D grafický CNC riadiaci systém DURMA DT 15

2D grafický CNC riadiaci systém DURMA DT 15

2D Riadiaci systém DT 15 (Durma Touch – 15 palcový) umožňuje na CNC ohraňovacích lisoch DURMA AD-S jednoducho a intuitívne vytvárať programy pre ohraňovanie aj zložitých výrobkov v 2D prostredí. Veľká grafická knižnica horných a spodných nástrojov,...