MATRIX – kvalitné nástroje pre vysekávacie lisy

Jun 15, 2016


Ku Vysekávacím lisom DURMA TP a RP ponúkame široký sortiment vysekávacích a dierovacích nástrojov MATRIX série THICK TURRET, MULTIMATRIX a JETFORM. Vysekávacie lisy RP sú v základnej výbave dodávané s jedným Multitoolom MultiMatrix 6/24 pre 6 ks nástrojov do maximálneho priemeru 24 mm, aj so základnými nástrojmi. Vysekávacie lisy TP sú v základnej výbave dodávané bez nástrojov.

Pre naše lisy RP a TP (a pre všetky vysekávačky na trhu s upínaním THICK TURRET) ponúkame rôzne typy Multitoolov (6/24, 10/18, 4B, 2A-2B), držiaky nástrojov A,B,C,D, redukcie medzi jednotlivými držiakmi a samotné nástroje akýchkoľvek tvarov s akoukoľvek strižnou vôľou, presne podľa požiadaviek Vašich výrobkov (podľa vysekávaných a dierovaných tvarov a podľa typu a hrúbky vysekávaných materiálov).

Kódovanie rôznych možných tvarov nástrojov:

Automatická brúska nástrojov MGM 150A

Automatická brúska nástrojov MGM 150A

Ide o plne automatické profesionálne ostriace zariadenie, ktoré nevyžaduje komplikovanie zaškolený personál. MGM-150A je tak intuitívne a jednoduché zariadenie, že po vložení nástroja do vretena a niekoľkých kliknutiach na LCD displeji môže pracovať úplne...