HD-TC a možnosti Nakladania a Odoberania

Jun 22, 2021


Fiber laser rezania trubiek a profilov HD-TC má niekoľko možností, ako môžu byť vyhotovené Systémy nakladania a odoberania materiálu. Vieme tak laser ponúknuť presne podľa Vašich priestorových možností a požiadavky na stupeň automatizácie. Kombináciou vhodného Systému nakladania a Systému odoberania dostanete laser presne “na mieru”.

Systém nakladania materiálu:

1)
V základnej cene stroja nie je zahrnutý žiadny systém nakladania. Materiál (profily určené na rezanie) je v tomto prípade potrebné manuálne (prípadne žeriavom) vložiť priamo na podpery určené pre upnutie a podopieranie profilu.

2)
Za príplatok je možné stroj vybaviť systémom automatického nakladania plechov (Zadný automatický nakladač). S týmto systémom si je laser sám schopný postupne nakladať a spracovať profily. Tieto profily pripravené v nakladači na spracovanie musia byť všetky rovnaké (nie je možná kombinácia viacero typov profilov)

3)
Za ďalší príplatok je možné stroj vybaviť aj systémom semi-automatického predného nakladania (Predný poloautomatický nakladač). Do tohto nakladača je možno do jeho 8 staníc manuálne vložiť 8 rôznych profilov, a následne je možné rezať tieto profily s automatickým nakladaním do laseru za sebou.

Systém odoberania materiálu:

V základnej cene stroja nie je zahrnutý žiadny systém odoberania materiálu a je potrebné si za príplatok z voliteľného príslušenstva vybrať z týchto možností: 4 m alebo 6 m stôl s predným vykladaním, alebo so zadným vykladaním. Zadné vykladanie môže byť doplnené ešte o dopravník.

1)
Predné vykladanie 4m a 6m.

2)
Zadné vykladanie 4m a 6m, na obrázkoch doplnené ešte aj o dopravník

Video lasera HD-TC

ČISTIACA SADA LASEROVÉHO PRÍSLUŠENSTVA

ČISTIACA SADA LASEROVÉHO PRÍSLUŠENSTVA

Správne fungovanie Vášho Fiber laseru závisý aj od čistoty jednotlivých častí. Zvýšeny dôraz sa kladie na čistotu ochranného sklíčka / šošovky. Predstavujeme Vám našu „ prvú pomoc“ pre Váš Fiber laser. Čistiaca sada laserového príslušenstva LC.AM.005. Balenie...

5. GENERÁCIA FIBER LASEROV DURMA PRICHÁDZA

5. GENERÁCIA FIBER LASEROV DURMA PRICHÁDZA

DURMAZLAR predstavuje a zavádza na trh V. generáciu FIBER Laserov DURMA. Obsahuje tieto zmeny a vylepšenia: Hlavný rám Ešte pevnejší hlavný rám optimalizovaný pre vysokovýkonné laserové rezanie Príprava pre príslušenstvo: Automatická výmena trysiek...

NAJVÝKONNEJŠÍ A NAJVÄČŠÍ LASER TURECKA

NAJVÝKONNEJŠÍ A NAJVÄČŠÍ LASER TURECKA

DURMAZLAR, najväčšia turecká spoločnosť vo výrobe laserových rezacích strojov, má najväčší a najvýkonnejší laserový rezací stroj vyrobený v Turecku s výkonom lasera 15 kW, ktorý má kapacitu na rezanie plechu 14 metrov x 3 metre do hrúbky 40 mm, s...