HD-TC a možnosti Nakladania a Odoberania

jún 22, 2021


Fiber laser rezania trubiek a profilov HD-TC má niekoľko možností, ako môžu byť vyhotovené Systémy nakladania a odoberania materiálu. Vieme tak laser ponúknuť presne podľa Vašich priestorových možností a požiadavky na stupeň automatizácie. Kombináciou vhodného Systému nakladania a Systému odoberania dostanete laser presne “na mieru”.

Systém nakladania materiálu:

1)
V základnej cene stroja nie je zahrnutý žiadny systém nakladania. Materiál (profily určené na rezanie) je v tomto prípade potrebné manuálne (prípadne žeriavom) vložiť priamo na podpery určené pre upnutie a podopieranie profilu.

2)
Za príplatok je možné stroj vybaviť systémom automatického nakladania plechov (Zadný automatický nakladač). S týmto systémom si je laser sám schopný postupne nakladať a spracovať profily. Tieto profily pripravené v nakladači na spracovanie musia byť všetky rovnaké (nie je možná kombinácia viacero typov profilov)

3)
Za ďalší príplatok je možné stroj vybaviť aj systémom semi-automatického predného nakladania (Predný poloautomatický nakladač). Do tohto nakladača je možno do jeho 8 staníc manuálne vložiť 8 rôznych profilov, a následne je možné rezať tieto profily s automatickým nakladaním do laseru za sebou.

Systém odoberania materiálu:

V základnej cene stroja nie je zahrnutý žiadny systém odoberania materiálu a je potrebné si za príplatok z voliteľného príslušenstva vybrať z týchto možností: 4 m alebo 6 m stôl s predným vykladaním, alebo so zadným vykladaním. Zadné vykladanie môže byť doplnené ešte o dopravník.

1)
Predné vykladanie 4m a 6m.

2)
Zadné vykladanie 4m a 6m, na obrázkoch doplnené ešte aj o dopravník

Video lasera HD-TC

5. GENERÁCIA FIBER LASEROV DURMA PRICHÁDZA

5. GENERÁCIA FIBER LASEROV DURMA PRICHÁDZA

DURMAZLAR predstavuje a zavádza na trh V. generáciu FIBER Laserov DURMA. Obsahuje tieto zmeny a vylepšenia: Hlavný rám Ešte pevnejší hlavný rám optimalizovaný pre vysokovýkonné laserové rezanie Príprava pre príslušenstvo: Automatická výmena trysiek...

NAJVÝKONNEJŠÍ A NAJVÄČŠÍ LASER TURECKA

NAJVÝKONNEJŠÍ A NAJVÄČŠÍ LASER TURECKA

DURMAZLAR, najväčšia turecká spoločnosť vo výrobe laserových rezacích strojov, má najväčší a najvýkonnejší laserový rezací stroj vyrobený v Turecku s výkonom lasera 15 kW, ktorý má kapacitu na rezanie plechu 14 metrov x 3 metre do hrúbky 40 mm, s...

Porovnanie rezných rýchlosti Fiber Laserov

Porovnanie rezných rýchlosti Fiber Laserov

Aktuálne ponúkame aj 15 kW zdroj Fiber Laseru DURMA, ktorý umožňuje rezať čierny materiál hrúbky max. 35-40 mm. V priložených tabuľkách sú uvedené rezné rýchlosti Fiber Laseru pre 4, 6, 10 a 15 kW zdroj v závislosti na hrúbke rezaného materiálu. V prvej...