ROLLERI – svetoznámy výrobca nástrojov pre ohraňovacie lisy

Jan 27, 2016


ROLLERI – svetoznámy výrobca nástrojov pre ohraňovacie lisy.

V krátkosti Vám predstavím spoločnosť ROLLERI, ktorá je na trhu od roku 1987. Od tejto doby vyrába štandardné ale aj špeciálne nástroje pre všetky typy ohraňovacích lisov. Pôvodne bola ROLLERI malá rodinná firma, založená Francescom a Marcom Rolleri. Spoločnosť spustila stratégiu – mať v čo najviac krajinách svoje výhradne zastúpenie a plnú marketingovú podporu (web, katalóg, …) v jazyku danej krajiny.  Od mája roku 2015 sme prijali túto stratégiu aj my – IPECON . A teda…my sme ROLLERI SLOVENSKO!

Momentálne je firma ROLLERI považovaná za jedného z najväčších výrobcov ohraňovacích nástrojov v Európe. Spoločnosť stále napreduje, postavila novú výrobnú halu, kúpila nové stroje, z dôvodov aby bol proces čo najrýchlejší a dodací termín čo najkratší.

Kedže IPECON predáva a zároveň servisuje plechotvárniace stroje značky DURMA, je to výborná podporná služba pre zákazníka, vedieť mu ponúknuť podporu aj v oblasti nástrojového vybavenia Ohraňovacích lisov.

Naším cieľom je dodávať nástroje ROLLERI pre každý jeden ohraňovací lis akejkoľvek značky na celom Slovensku.  Každým nástrojom sa nám to viac a viac darí 🙂

Čo to prináša Vám?

  • Kvalitné ohraňovacie nástroje na dosah
  • Kvalitne spracovaný tlačený katalóg s nástrojmi pre rôzne ohraňovacie lisy v slovenskom jazyku
  • Novú internetovú stránku www.rolleri.sk – taktiež v slovenskom jazyku
  • Ceny nástrojov pre Vás nebudú prekvapením, pretože si ich jednoducho môžete pozrieť či už v katalógu alebo aj na webe
  • Rolleri stánok na výstavách (MSV v Nitre, Brne, Hannoveri, Stuttgarte,…)
  • Doprava a balné priamo z výrobného závodu k Vám do spoločnosti ZADARMO
  • Viac než 80% nástrojov skladom vo výrobnom závode

Pokiaľ s ohraňovaním nemáte až tak veľa skúseností, môžem prísť priamo k Vám do spoločnosti, vysvetliť teóriu ohraňovania a spoločne vieme nájsť riešenie, ktoré Vám bude vyhovovať pre realizáciu Vašich ohybov.

Dobré, nie ?

ŠPECIÁLNE POVRCHOVÉ ÚPRAVY

ŠPECIÁLNE POVRCHOVÉ ÚPRAVY

Technológia ROLLERI BLACKFIRE ROLLERI BLACKFIRE je povrchové úprava nástrojov, ktorá zabraňuje korózii nástroja. Toto chemické ošetrenie je dlhotrvajúcim riešením zabráneniu oxidácie povrchu na nástrojoch. Je dôležité uvažovať s tým, že náradie s povrchom...