30 years of growth

A využitých príležitostí

In the beginning, there was a group of brave friends with a passion for information technology and energy. We gradually grew and today we operate in the following areas:

komplexne-sluzby

Comprehensive services in heat management

Pomáhame našim zákazníkom optimalizovať procesy, zvýšiť efektivitu ich výroby a šetriť náklady.

Výroba sofistikovaných zariadení

Navrhujeme a vyrábame unikátne zariadenia pre široké spektrum odvetví (tepelné hospodárstvo, gumársky a letecký priemysel, výroba syntetických diamantov…)

Predaj a servis plechotvárniacich strojov

V rámci Slovenska dodávame, inštalujeme a servisujeme stroje určené na spracovávanie plechu (ohraňovacie lisy, laserové rezacie stroje, zakružovačky, nožnice, …)

Všetky naše výhry a prehry nás posúvajú dopredu a postupne sme postúpili z celoštátnej súťaže do tej celosvetovej. Dovolím si tvrdiť, že aj v tejto lige sa pohybujeme so cťou.

Milan Remiš

Zakladateľ IPECON

timeline-3

Kariéra

zlta-ciara

Hlavným potenciálom sú skúsenosti a expertíza našich zamestnancov

V súčasnej dobe spoločnosť zamestnáva viac ako 50 pracovníkov v oblastiach: elektro projekcia, projekcia technologických celkov, vývoj hardvéru a softvéru, strojárska a elektrikárska výroba, predaj a inštalácia plechotvárniacich strojov a nástrojov, servis, administratíva a management. Kolektív našich pracovníkov sa s rozvojom spoločnosti neustále rozrastá o nových kvalifikovaných odborníkov. V ojedinelých prípadoch pri realizáciách aktivít nad rámec činnosti našej spoločnosti spolupracujeme so sieťou spoľahlivých a overených výrobno obchodných-partnerov.

Každý náš zamestnanec je reprezentantom spoločnosti a svojou prácou a vystupovaním pomáha budovať dobré meno spoločnosti a stabilizovať pozíciu spoločnosti u zákazníkov. Aktívny prístup zamestnancov na všetkých úrovniach spoločnosti napomáha trvalému zlepšovanie systému manažérstva kvality. Riadenie aktivít spoločnosti v rámci projektov zabezpečujú vybraní pracovníci – projektoví manažéri. Projekcia, realizácia a servis sú hlavnými realizačnými procesmi spoločnosti. Manažéri spoločnosti spolupracujú vo svojich aktivitách so špecialistami v rámci projektovo orientovaných tímov.

Kooperácie

Spolupracujeme s odborníkmi

Dlhodobo sa nám darí budovať úspešný kolektív, vďaka ktorému sme schopní riešiť aj tie najnáročnejšie úlohy. Od nášho vzniku spolupracujeme s rôznymi slovenskými a českými univerzitami a omladzujeme tak náš kolektív o nových kolegov, ktorí prinášajú nové nápady a vízie.

Areál

zlta-ciara

Kde nás nájdete

Aktuálne má areál rozlohu takmer 8000m2 a v troch budovách disponujeme výrobnou a administratívnou plochou s rozlohou 4500m2. Vďaka tomu sme neustále flexibilne pripravení na nové výzvy na trhu a budúci vývoj.

Aby sme mohli ďalej efektívne rásť a poskytovať zamestnancom potrebný komfort, rozhodli sme sa v roku 2004 presunúť všetky aktivity do vlastného sídla na Dolných Rudinách.

interier