Výhody Servohydraulického lisu

máj 5, 2018


Ohraňovacie lisy AD-Servo využívajú kombináciu servomotorov a hydrauliky. Každý valec je polohovaný samostatným hydraulickým okruhom so servomotorom. Servomotory sú spúšťané iba počas pohybu barana, čo je výrazný rozdiel oproti klasickým hydraulickým lisom AD-S a AD-R. (Pri klasických hydraulických systémoch beží čerpadlo stále, aj počas nečinnosti barana – napríklad pri manipulácii obsluhy s plechom medzi jednotlivými ohybmi).

Navyše čerpadlá lisov AD-Servo majú variabilnú rýchlosť v závislosti na pracovnom cykle. Hydraulický systém lisov AD-Servo obsahuje menej hydraulického oleja a lisy sa oproti klasickým hydraulickým lisom vyznačujú vyššou rýchlosťou pohybu barananižšou spotrebou elektrickej energie výrazne nižšou hlučnosťou !!!

Grafické znázornenie “Úspory elektrickej energie” pri prevádzke lisu AD-Servo oproti klasickému hydraulickému lisu AD-S a AD-R:

Lisy AD-Servo sú osadené špičkovou servo-hydraulikou Rexroth, čo je zárukou vysokej kvality, spoľahlivosti a životnosti systému.

Naša inštalácia Servo-hydraulického lisu AD-Servo 25100 so 6-osím zadným dorazom a hydraulickým upínaním WILA:

2D grafický CNC riadiaci systém DURMA DT 15

2D grafický CNC riadiaci systém DURMA DT 15

2D Riadiaci systém DT 15 (Durma Touch – 15 palcový) umožňuje na CNC ohraňovacích lisoch DURMA AD-S jednoducho a intuitívne vytvárať programy pre ohraňovanie aj zložitých výrobkov v 2D prostredí. Veľká grafická knižnica horných a spodných nástrojov,...