Vysekávacie nástroje série GREEN, WHITE, RED

sep 29, 2020


MATRIX  už niekoľko rokov vyrába držiaky nástrojov typu THICK TURRET v troch farebne odlíšených sériách. Podľa príslušnosti držiakov k danej sérii sú tak jednoznačne zadefinované určité technické vyhotovenie a kompatibilita.

ZELENÁ SÉRIA predstavuje to najlepšie čo vie MATRIX ponúknuť. Držiaky sú charakteristické svojou špičkovou konštrukciou ktorá zabezpečuje rýchle nastavenie a dlhú životnosť nástrojov. Sú kompatibilné s drvivou väčšinou THICK TURRET nástrojov dostupných na trhu. Umožňujú rýchle nastavenie zdvihu nástroja a rýchlu výmenu stierača tlačidlom na tele držiaka.

BIELA SÉRIA predstavuje ideálnu voľbu z pohľadu pomeru cena / výkon. Rovnako ako Zelená séria sa držiaky vyznačujú  špičkovou konštrukciou ktorá zabezpečuje potrebné nastavenie a dlhú životnosť nástrojov. Sú kompatibilné s drvivou väčšinou THICK TURRET nástrojov dostupných na trhu. Stanice A a B už tiež umožňujú rýchle nastavenie zdvihu nástroja tlačidlom. Držiaky Bielej série majú pri zachovaní si “MATRIX kvality” o cca 25-30% nižšie ceny ako držiaky Zelenej série a preto sú veľmi obľúbené.

ČERVENÁ SÉRIA predstavuje ekonomickú sériu držiakov starého výbehového typu a konštrukcie. V čase svojho vzniku mala opodstatnenie pre staršie stroje, aktuálne ju ale už nedoporučujeme a jej výroba bude pravdepodobne v dohľadnom čase úplne ukončené.

Automatická brúska nástrojov MGM 150A

Automatická brúska nástrojov MGM 150A

Ide o plne automatické profesionálne ostriace zariadenie, ktoré nevyžaduje komplikovanie zaškolený personál. MGM-150A je tak intuitívne a jednoduché zariadenie, že po vložení nástroja do vretena a niekoľkých kliknutiach na LCD displeji môže pracovať úplne...