DURMAZLAR, výrobca strojov DURMA

mar 15, 2011


Môže turecký výrobný závod produkovať kvalitné stroje?

Presne túto otázku som si aj ja položil v roku 2007, keď som dostal možnosť nastúpiť ako obchodno-technický manažér pre predaj strojov DURMA do spoločnosti IPECON, s.r.o. a posilniť tak obchodné oddelenie. Keď ma kolegovia zorientovali v detailoch pochopil som, že sa jedná o veľmi silný a veľký podnik s dlhou históriou, ktorý stroje sám navrhuje, vyrába, používa špičkové svetové komponenty a stroje dodáva do celého sveta – takže by to asi mohlo fungovať – a prácu som prijal.

Dnes som hrdý na to, že spoločnosť IPECON každoročne inštaluje na Slovensku stroje DURMA stále viacerým  a viacerým novým ale aj starým zákazníkom, ktorí možno na začiatku tiež váhali ako ja, no dnes vedia že sa rozhodli správne.

Sila spoločnosti Durmazlar je vo veľmi osobnom a zodpovednom prístupe každého jedného z 1000 zamestnancov, v ich chuti pracovať, tvoriť a vyrábať stroje, ktoré možno nie sú vždy „nakŕmené“ najmodernejšími „vychytávkami“ (aj keď pre veľmi náročných zákazníkov aj toto je v ponuke), ale sú to stroje ktoré nie sú zbytočne predražené, sú poctivé, pevné, spoľahlivé, a vďaka širokej možnosti voľby príslušenstva konfigurované presne podľa toho čo zákazník potrebuje a čo jeho peňaženka zvládne. Výsledkom sú stroje strednej cenovej kategórie, cenovo dostupné väčšine zákazníkov.

Úlohou nás, predajno–servisného zastúpenia je stroje pre Vás, našich zákazníkov správne vytypovať, poradiť Vám pri konfigurácii voliteľného príslušenstva, stroje Vám bezpečne doviesť, nainštalovať, zaškoliť obsluhu a starať sa o Vás v záručnom a pozáručnom  servise. A toto mi robíme radi a s chuťou, a verím že to robíme dobre. Samozrejme stále sa chceme zlepšovať, ale to aj naši priatelia z Durmazlaru. Vieme si priznať, keď sa niečo najmä na špeciálnych projektoch náhodou nestihne včas, alebo sa úplne nepodarí, a spoločne to čim skôr napravíme.

Ak už ste našim zákazníkom, dúfam že ste spokojný. Ak nie, dajte nám prosím vedieť čo robíme zle, chceme sa stále zlepšovať.

Ak zvažujete či od nás stoj DURMA kúpiť, neváhajte tak urobiť,  ja verím že neoľutujete 🙂

Vývoj a výroba mestských vlakov DURMARAY

Vývoj a výroba mestských vlakov DURMARAY

V roku 2009 spoločnosť DURMAZLAR začala vývoj a následne výrobu mestských vlakov. Divízia DURMARAY dnes vyrába tri typy mestských vlakov, ktoré už jazdia v Burse a čoskoro aj v ďalších tureckých mestách. Pre viac informácii, foto a video pozrite webové stránky...